Jsme velmi rádi, že vám můžeme představit uživatele týmu ARCHline.XP Interior -

Nicholas Sunderland, NS Interiors
.

NS interiors - Tisková zpráva

Naším posledním projektem je nedávný nákup dva bloky velkého laterálního bytu, klientem žijícího v Singapuru. Webové stránky NS Interiors vyzvaly tuto mladou rodinu s dvouletým a nově narozeným dítětem, aby požádali Nicholase o návrh interiéru. Chtěli útočiště při návštěvě Londýna a přáli si, aby Nicholas v jejich nepřítomnosti interiér pro tento byt vytvořil.
 
Manželství pána z Jižní Afriky a paní ze Švédska, kteří žijí v Singapuru, znamenalo různorodý pohled na to, jak by měl jejich domov vypadat - směs životních stylů všech tří zemí, ale také hledání něčeho jedinečného pro jejich londýnský dům.

Nicholas vysvětluje proces.

"Jsem zvyklý, že klienti mají rozdílné názory na to, čeho chtějí dosáhnout. Zřídka se stane, že se oba v páru shodují, spíš je zde častější silnější vliv jednoho z nich. Ne však v tomto případě! James měl velmi jasné názory na to, co chce a rovněž chtěl vyhovět požadavkům Rebeccy, to se však ukázalo jako potíž, neboť ani jeden nechtěl nahněvat druhého."
 
“Byt potřeboval faktor překvapení. Pracoval jsem s některým stávajícím nábytkem zaslaného z Ženevy, kde také žili. Opuštění Ženevy znamenalo, že nábytek bude rozdělen mezi Londýn a Singapur. S Rebeccou jsme si prohlíželi fotografie a rozhodovali se, který použijeme v Londýně. To mi poskytlo dobrý náhled na různosrodost stylů - moderní sklo, starožitné skříně a krásná umělecká díla. Použitím těchto artefaktů a zejména umění, jsme vytvořili naše barvy a styly. Zjistil jsem, že tímto způsobem je práce mnohem vzrušující a náročnější, než nad prázdnými plátny.”
 
"Hlavní recepce je přes 3 metry vysoká a měla nejúžasnější arkýř a výhled na náměstí, který jsem nechtěl kazit závěsy a roletami. Soukromí nebyl problém, nikdo nemohl vidět do bytu v prvním patře, takže jsem uspořádal jednoduché průhledné rolety s jemnými záhyby od Jab, které tvoří pozadí jako falešné římské rolety. Jsou umístěny v horní části okna, aby zjemnily, ale nezakryly tato dramatická okna a přidaly teplo do místnosti v jeho bohatě tyrkysovém čínském hedvábí. Bledě modrá rohová sedačka od Robert Langford a židle Rebeccy ve shodné textílii se stříbrným moaré vzadu, nastavují styl jakoby se procházelo přes dvoje dveře. Prosklený konferenční stůl postavený na ručně vyrobeném koberci navrženým od NSI a vytvořeným Stark, byl ústředním bodem místnosti. Velké obývací stěny byly využity pro umístění jednotlivých starožitných soch a dóz, které zakoupili na svých cestách. Stropní krystalová koule Swarovski, samostatná okolní světla umístěná na komodu od Armaniho a odkládací stolky, daly této místnosti moment překvapení, který hledali."
 
"Kuchyňský kout s ručně vyrobenou lesklou bílou kuchyní, výhledem na náměstí a dvojitým balkonem, byl také jídelna. Chtěl jsem, aby skleněný stůl dovezený ze Ženevy byl umístěn na vrcholu velkého koberce od Stark navrženým NSI použitím jednotlivých barev z nástěnné malby s efektem stříkanců napříč designem s prasklinami. Nad stůl jsem vybral světlo Illuminati Ripple, a do výklenku malý jídelní stůl a dvě židle od Interior Supply pro ranní přestávku, než se děti probudí."
 
"Do hlavní ložnice jsme použili krásnou starožitnou čínskou skříň, na které Rebecca trvala a od které se odvíjely barvy. Velká postel poskytla kulisu pro stolky a lampičky od Armaniho a růžová vysoko nad postelí zmenšila výšku třímetrových stropů. Dvouvrstvé roletové žaluzie a římské rolety obrátily pokoj na klidnou, ale dramatickou ložnici."
 
"Dětský pokoj a pokoj pro hosty těžily z dvou dvoulůžkových postelí a odrážely barvy v unikátní textilii od Desigual, pokrývající dvě židle vedle komody. Jemně šeříkově fialové rolety z čínského hedvábí a římské rolety vytvořily místnost pro každý věk."

Návrh pokračuje ve vývoji podle toho jak rozšiřujeme jednotlivé položky v projektu, zatím jsme ale všichni s návrhem velmi spokojeni.

www.nsinteriors.com
 

 


 

Půdorys
3D návrh
Renderovaný obrázek
 
   
 
© ArchiSoft - software pro interiér design, architekturu a stavební projekci. 2012